Hakkımızda

Deneyimli ve alanında uzman editörlerimizin yazdıkları teknolojik haberler, çözümler, uygulamalar ve makaleler ile oluşan sitemiz kalitesinden ödün vermeden internetteki yayın hayatına devam etmektedir. techcekirdek.com ekibi olarak amacımız sadece teknoloji haberleri içeriğinden oluşan bir proje ortaya koymak değil, Türkiye’de özgün teknoloji içeriğinin eksik olduğu düşüncesiyle techÇözüm ve techGözüyle bölümleri altında, insanların teknoloji ile hayatlarını kolaylaştırma ve teknoloji hakkında kültür oluşturmayı sağlamaktır. Özellikle techÇözüm bölümümüzde kişilerin günlük hayatlarına kolaylık sağlayacak teknolojik çözümler üzerinde durmayı amaçlıyoruz. Diğer bir taraftan son zamanlarda popülerliği gittikçe artan mobil uygulamalar için de bir bölüm altında (techApps) ziyaretçilerimize çözüm üretmeyi amaçlıyoruz.

İletişim için: [email protected]

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi