Günde 1 milyon sattı!

Günde 1 milyon sattı!
Cuma günü Türkiye hariç 34 ülkede satışa çıkan iPad Mini'nin satışları 3 milyonu geçti.

Apple, iPad Mini ve dördüncü jenerasyon iPad satışlarının 3 günde 3 milyon adedi bulduğunu ve stoklarının tükendiğini duyurdu. Apple CEO'su Tim Cook, "Bu hafta sonu elimizdeki iPad Mini'lerin neredeyse hepsini sattık. İnanılmaz talebe yetişmek için çok sıkı çalışıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

 

 

EN HAFİF TABLET


7.9 inçlik ekrana sahip olan iPad Mini, 7.2 mm kalınlık ile en ince ve 308 gram ağırlık ile en hafif tablet unvanına sahip. iOS 6 işletim sistemiyle çalışan Apple'ın iPad Mini'sinin satış fiyatı ise 329 dolardan başlıyor. ABD'de 100'den fazla kişinin ölümüne yol açan Sand Kasırgası'na rağmen NewYorklu 600 civarında teknoloji tutkunu iPad Mini için saatler öncesinden sıraya girmişti.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi