Grupon %40 kazandırdı

Grupon %40 kazandırdı
Türkiye'de sehirfirsati.com adı ile çalışan dünyanın en büyük fırsat sitesi Groupon 20 USD fiyattan 35 milyon hisse senedi satarak 700 milyon dolar topladı.

Türkiye'de sehirfirsati.com adı ile çalışan dünyanın en büyük fırsat sitesi Groupon 20 USD fiyattan 35 milyon hisse senedi satarak 700 milyon dolar topladı.Fiyatın hızlı yükselmesi ile piyasa da hisse senetleri değerini 28 dolardan kapattı. Bu da Groupon'un piyasa değerini 12.7 Milyar dolar a çıkardı.

IPO araştırma şirketi başkanı Ben Holmes "Bu trend Facebook ve Zynga için insanlara sinyal niteliğindedir." açıklaması yaptı.

Bilindiği üzere online oyun geliştiricisi Zynga'nın değerine önümüzdeki hafta piyasalar karar verecek.Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi Facebook un ise halka arzı ı konusund ise a ibreler 2012 nin ilk yarısını gösteriyor.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi