Gözlüksüz 3D de dönüm noktası mı?

Gözlüksüz 3D de dönüm noktası mı?
Ultra-D teknolojisi geleceğin 3D teknolojisi olabilecek mi?

Online içerik sağlayıcı Stream TV Network oldukça iddalı gözlüksüz 3D teknolojisi geliştirdiğini duyurdu. Gözlüksüz 3D teknolojisi elbette yeni bir teknoloji değil fakat Stream TV Network'ün açıklamasına göre bu teknoloji; çekilen 2D görüntüleri gerçek zamanlı olarak 3D dönüştürebilecek. Ayrıca 2D görüntüleri gözlüsüz olarak 3D olarak izlememize ayrıca 3D gözlükle izlenebilecek 3 boyutlu görüntüleri de yine 3D olarak gözlüksüz izleyebileceğiz.

Teknoloji hakkında detaylı ilgi açıklamayan Stream TV Network, bu teknolojiyi CES 2012 de tüketicilerin beğenisine sunacağını açıkladı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi