Google'ın sır cebi X Phone sızdı!

Google'ın sır cebi X Phone sızdı!
Google'ın çok konuşulan gizemli cebi "X Phone" sızdı!

Teknoloji dünyası Galaxy S4'e hazırlanırken Google'ın sıkça konuşulan gizemli cebi "X Phone"a ait yeni bilgiler ve bir görüntü ortaya çıktı.

 

Google'ın Motorola markalı ilk cebi olması beklenen X Phone, sızan bilgilere göre 16 megapiksellik bir kamerayla gelecek. AndroidWorld'ün ismini açıklamadığı kaynağına göre cihaz, 5 megapiksellik oldukça yüksek çözünürlüklü bir ön kameraya sahip olacak. Rapora göre cihaz 4.7 inç'lik bir Full HD ekran ve CES 2013'te ortaya çıkan Nvidia 4i 2.3GHz çok çekirdekli işlemciyle gelecek.

 

Galaxy S4'te yer alacağı konuşulan "gözle kaydırma" işlevinin X Phone'da bulunacağı söyleniyor.

 

Sızan görüntüden X Phone hakkında çok şey söylemek mümkün değil. Ancak rapor, cihazın Motorola Razr Maxx HD ölçülerinde olacağını iddia ediyor. Dolayısıyla rapor doğruysa, X Phone daha önceki söylentilerde iddia edildiği gibi çerçevesiz bir ekranla gelmeyecek.

 

X Phone'un Mayıs ayında düzenlenecek Google I/O etkinliğinde Android 5.0 "Key Lime Pie" ile beraber tanıtılma ihtimali var.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi