Google'dan numaralı gözlük!

Google'dan numaralı gözlük!
Google henüz piyasaya çıkmamış olan Google Glass'ı numaralı olarak da piyasaya süreceğini açıkladı.

Google'ın olay yaratan akıllı gözlüğü Google Glass piyasaya henüz çıkmamış olmasına rağmen epey ses getirdi. Akıllardaki soru, numaralı gözlük kullanan insanların bu üründen nasıl faydalanacaklarıydı. Google bu duruma da bir çözüm bulmuş gözüküyor.

 

Google Glass'ın numaralı olacağı dedikodusu kulislerde konuşulurken Google'dan açıklama geldi.Dün yapılan açıklamada 'numaralı Google Glass gözlük' de üretimde olacak. Göz problemleri olanlar bu ürünü tercih edebilecek. Uzağı ya da yakını görmekte zorluk çekenler de bu ürünü zorluk çekmeden kullanabilecek.

 

Haber, ürünü almayı düşünen fakat göz bozuluğu sebebiyle çekinceleri olan kişiler için oldukça sevindirici oldu.

 

Edinilen bilgilere göre numaralı cam kullanımı maliyeti artıracak bu konuyla ilgili Google'dan yakın zamanda bir açıklama bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi