Google'dan GoMo

Google'dan GoMo
Gunumuzde pek cok kisi evdeki internetten fazla mobile internet kullanmaktadir. Bu durumda yasanan en buyuk problem bazi sitelerin ne yazik ki mobile cihazlara gore tasarlanmamis olmasidir.

Gunumuzde pek cok kisi evdeki internetten fazla mobile internet kullanmaktadir. Bu durumda yasanan en buyuk problem bazi sitelerin ne yazik ki mobile cihazlara gore tasarlanmamis olmasidir. Ozellikle sitelerinin tasarim ve yazilimini disariya yaptiran sirketler ve bu sirketlerin musterileri icin buyuk bir problemdir. 

Google bu probleme cozum sunacak bir projeyle karsinizda; GoMo. Howtogomo.com sitesine girip sitenizin mobil cihazlarda nasil goruntulendigini gorebilirsiniz.Site ayrica size musavirlik hizmeti de sunmakta sitenizin tasarimi ve iyilestirmesi konusunda yardimci olmakta.

Ozellikle ticari cozumler icin iyi bir uygulama gibi duruyor.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi