Google'dan Gmai'l'e Yeni Tasarim

Google'dan Gmai'l'e Yeni Tasarim
Google, önümüzdeki birkaç gün içinde Gmail için yeni bir tasarım yayınlayacak.

Google, önümüzdeki birkaç gün içinde Gmail için yeni bir tasarım yayınlayacak. Bu tasarim daha az karmasik, daha akilli arama yapabilecek.

Bu yeni tasarim, metin yogunlugunu ekran cozunurlugu ve ekran boyutuna bagli olarak daha kolay okunabilecek ayarlayabilecek.

Ancak en buyuk yenilik mail kutunuzdaki arama motoru olacak. Kutuya bir seyler yazmaya basladiginizda, arama alici, gonderici, tarih, konu v.b. katagorilerde aranacak. Sizin ayrica maillerinizi hangi filtrede aramanizi secmeniz gerekmeyecek. Google bunu sizin yerinize tahmin edecek ve olasi tum sonuclari size gosterecek.

Daha once bu tasarimla ilgili fotograflar ve video disariya sizmisti ancak su an video engellenmis durumda. Anlasilan Google bu isin gizliligine onem veriyor ve hayranlarinin karsisina bir suprizle cikmaya hazirlaniyor.

 

  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi