Google'dan 1 Nisan şakası!

Google'dan 1 Nisan şakası!
Google'ın geleneksel olarak yaptığı 1 Nisan şakalarına bir yenisi daha...

Google'ın her yıl yaptığı 1 Nisan şakalarından bu yıl ki bir hayli ilgi çekici ve oldukça inandırıcı. Google'ın sosyal paylaşım ortamlarında paylaşmış olduğu "Yeni! Chrome Çoklu Görev Modu'nu kullanarak interneti aynı anda iki fareyle (mouse) gezin" yazısını okuyup ve verdiği linki tıklayarak uygulamaya gitmek isteyenler uygulamayı denemeye çalıştığında 1 Nisan şakası ile karşılaştılar. 

"Chrome Çoklu Görev Modu, interneti aynı anda çok sayıda fare ile gezmenize olanak sağlar. Böylece daha fazla sayıda işi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. İnternette gezinmek artık eskisi gibi olmayacak!" şeklinde haberi duyuran ve yayınlamış olduğu video ile de bu işlemin nasıl yapıldığını anlatan Google, şaka da olsa ileri de kullanıcılara neler sunacaklarını da göstermekte. 

Google'ın 1 Nisan şakasını görmek için  http://www.google.com/chrome/multitask  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi