Google Plus'ta yenilikler var, çoklu sayfa yöneticiliği artık mümkün.

Google Plus'ta yenilikler var, çoklu sayfa yöneticiliği artık mümkün.
Google Plus güncellendi. Çoklu sayfa yöneticiliği ve otomatik circle en göze çarpan özellikler

Google'ın resmi bloğundan yapılan açıklamalara göre artık oluşturduğumuz sayfalara birden çok (max: 50 kişi) yönetici ekleyebileceğiz. Bu gerçekten google plus sayfalarının facebook ile aynı kefeye dahi konmamasında etkili bir nedendi. Google bu geç kalmış güncellemeyle bu sorunu aşmış görünüyor. Google plus sayfanızda iken sağ üst köşeden Google Plus  ayarlarını tıklayıp açılan sayfada yöneticiler bölümünden eMail adresi ile istediğiniz kişilere sayfayı yönetim hakkı verebiliyorsunuz. Aşağıdaki videoda daha detaylı olarak anlatımı bulunmakta.

Google+ da artık arkadaşlarınızı da iletişiminize göre otomatik olarak gruplayabiliyorsunuz. Geçtiğimiz aylarda Facebook bu özelliği ekleyerek yakın arkadaşlarınızı, sizinle aynı şehirde yaşayan arkadaşlarınızı ve ailenizi otomatik olarak gruplamıştı. Aynı özellik şimdi bir farkla Google Plusta yer alıyor. Circle’ların ana akışınızda ne kadar yer kaplayacağını siz belirliyorsunuz. Yine detaylar için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz...

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi