Google Plus'ta chat dönemi başladı.

Google Plus'ta chat dönemi başladı.
Google Plus'ta yazılı, sesli ve görüntülü chat dönemi başladı.

Artık Google Plus'ta arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz. Plus hesabınızdan, sol alt kısımdan ulaşabileceğiniz üzere text mesajlaşma, sesli ve görüntülü sohbet ile dahada kullanışlı bir araç olma yolunda hızla ilerliyor.

Google Plus her geçen gün farklı özellikleri ile karşımıza çıkmaya devam edecek gibi görünüyor. Hiç dikkatinizi çekti mi? Google Plus ortaya çıktıktan sonra facebook çok fazla yeni özelliğini kullanıma açtı. Bu tatlı rekabet biz kullanıcıların daha kısa sürede daha çok yeni özelliklere kavuşabileceğimiz anlamına gelmekte diye düşünüyorum.  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi