Google Play 4.0 göründü!

Google Play 4.0 göründü!
Android'in uygulama mağazasının yeni sürümünden ilk ekran görüntüleri internete sızdı!

Google Play, Play ismini aldığından bu yana ilk büyük güncellemeyle tanışmak üzere olabilir. Google'ın uygulama mağazası Google Play'in 4.0 sürümüne ait sızan görüntüler, yeni tasarımdan ipuçları veriyor.

 

Google Play 4.0'da resimlerin daha büyük ve renklerin daha parlak oluşu, ilk göze çarpan değişikliklerden. Ancak bunlar dışında başka bir değişiklik göze çarpmıyor, sayfa düzeni eskisiyle aynı gibi görünüyor. Droid-Life'ın eline geçen Google Play 4.0.16'da birçok yeni sayfanın çalışmadığı, dolayısıyla sürümün henüz tamamlanmadığı açıkça belli oluyor.

 

Yeni Google Play'in ne zaman kullanıcılara sunulacağı konusunda herhangi bir bilgi yok.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi