Google Play 4 sızdı!

Google Play 4 sızdı!
Google Play'in yeni sürümüne ait yeni bir görüntü, internette boy göstermeye başladı!

Google I/O'da ortaya çıkması beklenen yeniliklerden yeni Google Play'den bazı yeni bilgiler şimdiden ortaya çıktı.

 

YouTube'da kısa bir süre görünen ve kaldırılan bir videoda Google Play'in 4.0 sürümüne ait yeni tasarım kendini gösterdi. Bu tasarım, geçtiğimiz ay internete sızan görüntülerdeki temayla da uyumluluk gösteriyor. Yeni görüntüde daha önce görmediğimiz bir giriş sayfası gözleniyor. Ekranda yeni tasarımın "gezintiyi ve yeni favorileri bulmayı kolaylaştırdığı" da yazıyor.

 

Google'ın bir süredir konuşulan, Google+ için hazırladığı Babel sohbet işlevi de kendini yeni sızan bir görüntüde gösteriyor. Görüntüde Gmail'de çöpe gönderilen mesajlardan birinin Babel sohbet işlevinin bir parçası olduğuna dair bir mesaj yer alıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi