Google+ gün geçtikçe yenileniyor ve büyüyor.

Google+ gün geçtikçe yenileniyor ve büyüyor.
Google+ yeni özellikleri ile ilgiyi canlı tutmaya çalışıyor.

Bugün Google güne hızlı başladı. Sosyal ağı olan google+ da bir kaç yeniliği duyurdu. Facebook karşısındaki dünya daki en büyük rakip olan google+ ilk zamanlar barındırdığı özellikler ile adından epey söz ettirmişti. Özellikle grup haline görüntülü sohbete imkan veren hangout özelliği ile.

Bu gün duyrulan google+ yeniliklerinin arasında yüz tanıma özelliği bulunmakta. Daha önceleri Picasa üzerinde bulunan ve çok iyi çalışan bu teknoloji şu anda google+ da da sunulmaya başladı. Diğer tanıtılan ve belkide gmail kullanıcılarının bir çoğunun farkettiği, google+ circle larında bulunan arkaşdaşlarımızın mailleri artık gmail de Circle tag i altında görünüyor. Artık google+ gmail ile daha derinden bir yakınlık haline girmiş durumda :)

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi