Google Glass'ın fiyatı belli oldu!

Google Glass'ın fiyatı belli oldu!
Google'ın büyük buluşunun fiyatı belli oldu.

Google'ın harika buluşunun fiyatı 1.500 dolar civarında olacağı ve satış için ön siparişlerin alınmaya başlandığı bildirildi.

 

Sesli komut sistemiyle fotoğraf ya da video çekebilen, navigasyon hizmeti de sunabilen gözlüğün, Android işletim sistemi kullanacağı kaydedildi. Gözlüğün gelecek yıldan itibaren piyasaya sunulması beklenirken, google Plus ve Twitter üzerinden düzenlenen “Gözlük bende olsaydı” konulu yarışmaya katılıp, 50 kelimeyle bunu en iyi anlatanlara “erken satış” avantajı tanınacak.

 

İnternet üzerinden yapılan yarışmayı kazanan Amerikalılar, gözlükleri Los Angeles, San Francisco veya New York'tan alabilecekler.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi