Google Galaxy Nexus sevkiyatı durduruldu.

Google Galaxy Nexus sevkiyatı durduruldu.
Galaxy Nexus satışı durduruldu.

İngiltere'de satışa sunulduktan bir kaç gün sonra farkedilen Galaxy Nexus'daki ses kontrolü hatası için Google en kısa zamanda bir güncelleme yayınlayarak sorunu düzelteceğini açıkladı. 

Her yeni üründe Apple'ın başını ağrıtan yeni telefonlardaki hatalar bu kez de Google'ın başına gelmiş durumda. Çağrı alan bir başka telefonu Galaxy Nexus'un yanına getirdiğinizde otomatik olarak Galaxy Nexus'un ses ayarları değişmeye başlıyor. Google sorunun yazılımla ilgili olduğunu açıkladı ve en kısa zamanda sorunun çözüleceğini duyurdu fakat ilginç olan bu süre zarfında Google Galaxy Nexus sevkiyatını durdurma kararı aldı. Her ihtimali düşünüyor Google sanırız bu durumda. Eğer donanımsal bir sorun ise daha ciddi kayıplara sebep olabileceği ihtimalini göz ardı etmiyor şu anlık. 

Sorun cep telefonlarının iletişim için kullandıkları bir frekanstan kaynaklanıyor ilk yapılan incelemeler ve açıklamalara göre. Umarız en kısa zamanda sorun Galaxy Nexus kullanıcıları için halledilmiş olur. En kısa zamanda Galaxy Nexus'u Türkiye'de görmek dileğiyle.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi