Google Galaxy Nexus

Google Galaxy Nexus
Ay sonu satışa çıkarılacağı düşünülüyor.

Yazılımı Google'ın, donanımı ise Asus'un imzasını taşıyan ve maliyet odaklılığının yanısıra, tablet pazarının ilk 'saf' Android'i olması ile de öne çıkan Nexus Tablet'in çıkış tarihi resmî olarak onaylandı.

Android Authority sitesinin, doğrudan Asus'ta görevli bir yetkiliye onaylattığı habere göre, model bu ay sonu itibarı ile satışa sunulacak.

Bunun anlamı tabletin, Google I/O 2012 etkinliğinin (27-29 Haziran) ile birlikte tanıtılıp, raflardaki yerini alacak olması.

Bildiğimiz gibi 199 dolarlık bir fiyatlandırmanın hedeflendiği model, aynı zamanda çok büyük ihtimalle Android 4.1 sürümü ile gelecek ilk cihaz olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi