Google Docs artık Hangout ile çalışabiliyor.

Google Docs artık Hangout ile çalışabiliyor.
Popüler bulut sistemi artık Google+ entegreli çalışabilecek.

Google'ın en çok kullanılan servislerinden biri olan Google Docs ortak çalışabilme ortamı sağlaması açısından özellikle küçük işletmeler için oldukça güçlü bir platform sunmakta. Üstelik lisans maliyetide firmaların üzerine yüklememekte.

Sadece firmalar tarafından değil son kullanıcı tarafından da oldukça yoğun olarak kullanılmakta Google Docs. Google ise son zamanlarda kendi servislerini Google+ ile entegresi ile kullanılara önemli hizmetleri sunmaya başladı.

Bunların en önemlilerinden biri ise Google Docs'u Google+ üzerinde bulunan Hangout servisi (aynı anda görüntülü ve sesli sohbet yapmaya imkan sunan servis) ile entegre etmesi. Artık kullanıcılar katıldıkları Hangout'da ortak çalışabilecekleri ya da ön izleme yapabilecekleri dökümanlar oluşturup herkezin ekranında aynı döküman gelerek daha verimli bir toplantı yapma imkanına kavuşuyorlar. Ücretli servislerin karşısında ve Facebook karşısında Google'ın elindeki en güçlü silahlardan biri olacak gibi görünmekte Google Docs ile Google Hangout entegrasyonu.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi