Google Cloud Print ve Apple AirPrint

Google Cloud Print ve Apple AirPrint
Artık her zaman ve neredeyse her yerden doğrudan baskı alabilirsiniz.

Artık her zaman ve neredeyse her yerden akıllı telefonunuz, tablet PC'niz veya dizüstü bilgisayarınızı kullanarak doğrudan baskı alabilirsiniz. 

Epson Connect, kanepenizde otururken, ofisinizdeyken, yoldayken, hatta dünyayı dolaşırken baskı alabilmenizi sağlayacak araçları size sunuyor! Belgeler, e-postalar, web sayfaları veya fotoğrafları basmak için tek ihtiyacınız olan, uyumlu bir Epson yazıcı ile birlikte akıllı telefonunuz, tablet PC'niz veya cep telefonunuz. 

Sadece Epson değil artık bütün printerlaerdan Google Cloud Print ile telefon tablet yada bilgisayar istediğiniz yerden sadece internete girerek çıktı alabilirsiniz.

  • Google Cloud Print


Google Cloud Print

Google ile hareket halinde çıktı alın

Google Cloud PrintTM, mobil cihazlar için Gmail, mobil cihazlar için Google Docs ve diğer desteklenen uygulamaları kullanarak hareket halindeyken akıllı telefonunuz veya tabletinizden çıktı alabilmenizi sağlar. Sürücü veya kablo olmaksızın Chromebooks ve Google Chrome tarayıcından yazdırın.

 Apple ürünlerinden kablosuz printerlara çıktı göndermek için Epson'nun AirPrint hizmetini kullanabilirsiniz.

  • Apple AirPrint


Apple AirPrint

Apple cihazınızdan yazdırın

AirPrint, doğrudan iPad, iPhone veya iPod touch kullanılarak kablosuz baskı alınabilmesini sağlar1. AirPrint e-postalarınızı, fotoğraflarınızı, web sayfaları ve belgelerinizi doğrudan iOS cihazınızdan yazdırabilmenizi kolaylaştırır. İndirilmesi gereken bir yazılım, kurulması gereken bir sürücü ve bağlanılması gereken bir kablo yoktur. Ekranda gördüklerinizi basılı bir kopya halinde elinizde tutmak birkaç tuşa dokunmak kadar kolaydır.


Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi