Google Chrome için donanım hızlandırması

Google Chrome için donanım hızlandırması
Google Chrome tarayıcı ve işletim sistemi için donanım hızlandırması geliyor.

Google ın bir süredir üzerinde çalıştığı, Chrome internet tarayıcı kullanıcı arayüzünün daha hızlı ve zengin görülebilmesi için, donanım hızlandırmalı Chrome kullanıcı arayüzünü bir kaç gün önce ortaya çıkardı.

Google ın geliştirdiği Auro pencere arayüzü, donanım avantajını ve kapasitesini kullanarak Chrome ve Chrome işletim sistemi için yakın zamanda hem tarayıcıya hem de işletim sistemine entegre edilecek.

Pazara sunulduğundan beri hızı ve yenilikleri ile kendine kısa zamanda büyük bir pazar payına sahip olan Google Chrome bakalım bu yeniliği ile tarayıcı pazarında ne kadar etkinliğini arttırabilecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi