Google+ artık markaların hizmetinde

Google+ artık markaların hizmetinde
Google+, artık marka ve şirketlerin profillerini yayınlayabiliyor.

Facebook karşısında en sağlam duracak rakiplerden biri Google+. İlk yayınlandığında kısıtlı bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanımına izin verilen google+ yaklaşık 1 ay sonrasında herkesin kullanımına açılmıştı. Dünya genelinde kullanım oranları şu anda nedir tam olarak bilinmiyor fakat servis ilk duyurulduğunda, sosyal platformalar arasında hemen kendine yer edinmişti. 

Google+ güvenli yapısı ve sunduğu alt yapı ile büyük avantajlara sahip fakat halen tam olarak kabul edilmi ve yoğun olarak kullanılan bir platform olabilmiş değil. Bu güne kadar sadece kişilerin profil oluşturmasına izin veren google+ artık şirketler ve markalarında kendi sayfalarını oluşturabilmelerine izin vermekte. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi