Google AdWords Reklamlarınızı Google Analytics ile bağlayın

Google AdWords Reklamlarınızı Google Analytics ile bağlayın
Google AdWords reklam performansınızı Google Analytics'ten inceleyebilirsiniz!

Birçoğunuz web sitenizin hitleri ve performansını ölçümlemek adına rakipsiz Google servisi olan Analytics kullanıyordur. İnternet üzerindeki en etkili reklam mecrası olan Google AdWords'te yayınlanan reklamlarınızın ölçümlemesini de Google Analytics'te de görmek istemezmisiniz? Bu sayede web sitesi raporlarınızı çekerken bunların ne kadarını AdWords'ten reklam karşılığı kazandığınızı da aynı ekranda ölçümleyebileceksiniz. Bu sayede reklam performansınızı Google Analytics ile daha rahat kıyaslayacaksınız. Aslında bunu yapmak çok kolay. Ve de son derece yararlı. Google AdWords yeni arayüzünde üst kısımdaki Araçlar ve Analiz sekmesinden Google Analytics'i tıklıyoruz. Ve sonrasında eğer web sitemiz için hali hazırda bir Google Analytics hesabımız varsa hemen bağlantı kuruluyor. Aksi halde yeni bir Analytics hesabı açıp da aynı hizmetten yararlanabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi