Google+ 62 milyon kullanıcıyı aştı

Google+ 62 milyon kullanıcıyı aştı
Google+ artık 62 milyonluk bir dev.

Facebook karşısında en büyük rakip olarak görülen Google'ın sosyal medya platformu olan google+ 62 milyon kullanıcıya ulaştı. Servisin haziran ayında tüm kullanıcılara açıldığını düşünürsk bu önemli bir başarı.

Bu rakam aktif kullanıcı sayısını ifade etmiyor. Google+ üzerindeki kayıtlı kullanıcıları göstermekte ve bu rakama günlük 625.000 kullanıcı eklenmekte. Basit bir hesapla 1 yıl sonra yaklaşık 300 milyon kullanıcıya sahip olacak google+. Tabi bu rakamı çok daha kısa sürede ulaşacağı aşikar. 625.000 günlük üyelik sayısı katlanarak artacaktır. Özellikle Android 4.0 üzerinde gelen entegre google+ üyeliği sayesinde ve Android 4.0 ın pazar payı arttıkça.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi