Godaddy Mobile

Godaddy Mobile
Domainlerinizi heryerden kontrol edebilirsiniz

Eğer bir domain (internet alan adı) sorgulamak istiyorsanız ya da satın almak istiyorsanız fakat yanınızda mobil cihazınızdan başka bir donanım yoksa endişelenmenize gerek yok.

Size tanıtacağımız uygulama, dünyanın en büyük isim tescil hakkına sahip firmalardan Godaddy'nin mobil uygulaması. Uygulama oldukça başarılı. Heran aklınıza bir domain geldiğinde sorgulamak çok basit ve hızlı üstelik eğer sorguladığınız domain boşta ise hızlıca satın almanızıda sağlıyor. 

Ayrıca godaddy üzerinde domaininiz varsa domain üzerindeki ayarlarınızıda mobil cihazınız ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer domainleriniz godaddy sunucularındaysa mutlaka akıllı telefonlarınızda ya da tabletinizde olması gereken bir uygulama.

Detaylı bilgi ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi