Gmail'de ileri tarihli e-posta göndermek!

Gmail'de ileri tarihli e-posta göndermek!
Gmail'de e-mailleri programlayın, otomatik olarak gönderin!

E-posta gönderim işlemlerinizi Gmail üzerinden gerçekleştiriyorsanız istediğiniz e-postaları ileri bir tarihe programlayarak o tarihte gönderimini sağlayabilirsiniz. RightInbox adlı internet sitesi Chrome ve Firefox'da kullanılmak üzere ileri tarihli e-posta gönderimi için ücretsiz eklenti geliştirdi. Eklentiyi bilgisiyarınıza yüklemek için Rightinbox.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eklentiyi yükledikten sonra yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi "Send Later" butonunun eklendiği göreceksiniz. Eklentiyi yükledikten sonra yukarıdaki gibi bir görüntü alamadıysanız Gmail'den çıkıp tekrar girmeyi deneyin. Tekrar giriş yaptığınız zaman eklentiyi görebileceksiniz.

Yeni bir e-posta oluşturduktan sonra Send Later butonuna bastığınız zaman yukarıdaki gibi bir liste açılacak ve bu listeden istediğiniz bir ileri zamanı seçerek e-postanızın gönderimini seçtiğiniz zamanda gerçekleştirirsiniz. Listenin en altında bulunan özel zaman seçeneği ile istediğiniz tarih, saat ve dakikada o e-postayı adresine gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki örnekte de görüldüğü gibi ileri tarihli bir e-posta göndermiş olduk.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi