Gitar

Gitar
Gitar hakkında herşey artık elimizin altında.

Akıllı telefonlar artık havatımızın her notkasına girmiş durumda. Sosyal alanlarda bile akıllı uygulamalar artık vazgeçilmez. Gitar çalmayı akıllı telefonlarınızı kullanarak ister çalarak isterseniz de akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz gitar çalmayı öğreten kitap uygulamaları ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Android marketten gitar ile ilgili istediğiniz tarzda uyglamaları bulabilrisiniz. Google Play Store uygulama arşivi istediğiniz enstrümanı öğrenebilmeniz için geniş bir seçenek sunmakta. 

Tabi gitar gençler arasında daha pöpüler bir enstrüman olduğundan gitar çalmayı öğrenmek için oluşturulmuş uygulama ve kitapların sayısı oldukça fazla.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi