George Clooney, Steve Jobs'u canlandıracak!

George Clooney, Steve Jobs'u canlandıracak!
George Clooney'i Steve Jobs olarak düşünebiliyor musunuz?

Walter Isaacson'un Steve Jobs biografisi film oluyor. Milyonları yaptığı buluşlarla kendine hayran eden, pek çok önemli proje gerçekleştirmiş Apple ve Pixar gibi sanat ve teknolojiyi bir araya getirebilen firmaların kurucusu Steve Jobs'un yayınlanan biografisini Sony filmleştirmeyi planlıyor.

Tabi ki soru bu iş için kim seçilecek, Steve Jobs'u kim canlandıracak. İki önemli isim bu rol için yarışmakta. Noah Wylie (ER dizisinin John Carter'ı) ve George Clooney şimdilik söylentiler George Clooney yönünde olsa da Noah Wylie bu işi daha önce yapmış biri olarak daha tecrübeli.

Aşağıdaki video Noah'ın daha önceki canlandırmasına ait. Ne kadar başarılı kendiniz karar verin:)

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi