Genius'tan ultra geniş açılı webcam!

Genius'tan ultra geniş açılı webcam!
Genius’un yeni ultra geniş açılı VGA webcam’i WideCam 320, sunduğu net ve berrak videolar ile bilgisayardan video konferanslar yapmak için ideal.

100 dereceye kadar görüş açısı, 8 mega piksel görüntü kalitesi ve 3X dijital yakınlaştırması ile WideCam 320 canlı, net ve keskin görüntüler almanızı sağlıyor. Yüksek hassasiyete sahip dahili mikrofonu, video Chatler sırasında arka plan gürültüleri olmadan net ve berrak ses sunuyor. Alt kısmında yer alan mandallı ayak ile WideCam 320’yi PC, notebook veya ultrabook’unuza tutturabileceğiniz gibi tek başına da kullanabilirsiniz. 

 

Geniş görüş açısı ve üstün özellikleri ile WideCam 320, sevdiklerinize video konferanslarla daha kolay ulaşmanızı sağlıyor.

 

WideCam 320 satış fiyatı ise 75.99TL

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi