Gecikmiş uygulama Fizy!

Gecikmiş uygulama Fizy!

İnternet'te çoğumuzun müzik dinlemek için kullandığımız ve bir süre önce kapatılması ve açılması  bir çok tartışmalara neden olan www.fizy.com en sonunda apple için uygulamasını çıkardı. 18'inde çıkardığı uygulama o kadar hızlı bir şekilde appstore da üst sıralara çıktı ki fizy hayranları bile şaşırdı.

Uygulamadan size uzun uzun bahsetmeyi gerçekten çok isterdim, fakat sitesi gibi basit kullanışlı bir uygulama yapmışlar ilk sayfaya şarkı yada şarkıcıyı yazıyorsun sonuçlar çıkıyor seçtiğini çalıyor. Uygulamayı arkaya attığımızda ise fizy nin çalışmaya devam etmesi nette gezinirken veya başka(ses i çalıştırmayan) bir uygulama çalıştırırken müziğimizin kesilmemesi çok iyi.

Peki uygulamanın hiç mi eksiği yok. Çok küçük bir eksik mesela bir sanatçı yazdığınızda en çok tutan 20 şarkısını listeliyor eğer sizin şarkınız burada yoksa şarkıyı da direk yazmanız gerekmekte çünkü en alta indiğiniz zaman yeni yükleme yaparak daha fazla sonuç çağırmıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi