GDOL dün Haliç'teydi.

GDOL dün Haliç'teydi.
Dün ilki gerçekleştirilen festival pek çok ünlü ismi ağırladı.

Dün Haliç Kongre Merkezi'nde ilki geçekleştirilen GDOL (Generation Do It Onliners) Festivali, öğle sandviçi dışında heyecan vericiydi:) Çok önemli konuşmacı ve panelistlere ev sahipliği yapan etkinlik M. Serdar Kuzuloğlu'nun sunumu ile daha da bir keyifli seyretti. Dünden önce bizi bu şekilde çağıran Doğan Online (DOL);

iyi bir ev sahipliği yaptı. Katılımcı ve panelistler arasında kimler yoktu ki; GDOL olanlar, dijital göçmeler ama kendini GDOL hisseden herkes oradaydı. Gelemeyenler de gün boyu TV, Facebook, v.b. kaynaklardan takip etti. Tabi farklı kuşaklar bir araya gelince tebessüm edilecek garipliklerin de olması muhakkak. Benim favorim Sayın Mustafa Taviloğlu oldu. Kendisinin Mehmet Nane (AMPD Yön. Kur. Bşk.) Hasan Hakkı Yılmaz (Koç Üni. Öğr. Gör.) ve Soner Canko (BKM Gen. Müd.) ile gerçekleştirdiği panelde hem perakende hakkında ilginç noktalara dikkat çekti hem de konuştuğu 7-8 dakika boyunca salondaki insanların yüzünden tebessümü eksik etmedi.

Dün kimler konuştu? Neler konuşuldu? Panelistler kimlerdi? Hepsine linklerden ulaşabilirsiniz. Dünün üstünden geçmek isterseniz de twitter'da #GDOL hashtag'i ile yazılanları okumanızı tavsiye ederim.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi