Game of Thrones: Genesis oyunun çıkış tarihi belli oldu.

Game of Thrones: Genesis oyunun çıkış tarihi belli oldu.
Beğenilen kitap ve dizinin oyunu yakında çıkacak.

Daha önce sizlere beğenilen senaryonun oyun yapılacığını duyurmuştuk. Geliştirici firma oyunun çıkış tarihini belirtti. Oyun 15 Mayıs.

Riverspring isimli fragmanda Riverspring sahil kasabası ve buranın egemen ailesinin kalesi olan Sarwyck Keep'i görüyoruz. Oyun için özel olarak oluşturulan mekan, oyuncuların keşfedebileceği Seven Kingdoms'ın bir çok kilit bölgesinden birisi. Oyunun ana karakterlerinden birisi olan iki ana karakterinden Alester Sarwyck sürgünde geçen 15 yılın ardından Riverspring'e dönüyor ve babasının ölümünden sonra düzeni sağlama görevini üstleniyor.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi