Galaxy SIII Mini Avea’da!

Galaxy SIII Mini Avea’da!
Samsung Galaxy SIII Mini, tarifeye ek ayda 9 TL’den başlayan fiyatlarla Avea’da.

Samsung Galaxy ailesinin yeni akıllı telefonu Galaxy SIII Mini, 3 Aralık itibariyle Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında birbirinden avantajlı tekliflerle müşterileriyle buluşuyor.

 

 

Avea; Samsung’un güçlü ve kompakt akıllı telefonu Galaxy SIII Mini’yi birbirinden avantajlı 4 ayrı teklifle satışa sunuyor. 

 

 

Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında müşteriler Galaxy SIII Mini’ye isterlerse, Tarifeye Ek Ödeme teklifi ile ayda 9 TL’den başlayan fiyatlarla, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle, isterlerse 1000 dk.+1000SMS+2GB’lik Her Şey Dahil Paket ile ya da 3 ay 250 MB internet hediyeli Peşin teklifi ile sahip olabilecekler. 

 

 

Galaxy SIII Mini; Galaxy SIII’ün yüksek performansını, kullanım kolaylığını ve doğadan ilham alan tasarımını 4.0 inçlik bir ekrana sahip akıllı cep telefonunda buluşturuyor. SuperAMOLED ekran kullanıcılarıyla benzersiz bir görüntüleme deneyimi sunan akıllı telefonun gelişmiş ses tanıma özelliği S Voice sayesinde kullanıcılar, ses komutları ile tuş kilidini açabiliyor, sevdikleri şarkıları çalabiliyor, sesi açabiliyor ya da kısabiliyor, programlarını düzenleyebiliyor ya da kamerayı açıp fotoğraf çekebiliyor. Jelly Bean işletim sistemli Galaxy SIII Mini’nin Buddy photo share özelliği ise görsellerin fotoğrafta yer alan kişiler ile paylaşılmasına imkan veriyor. 

 

 

Galaxy SIII Mini’nin göz hareketlerini takip ederek ekran ışığını açık tutan Akıllı Bekletme özelliği, kullanıcıya telefonuna gelen mesajı okurken telefonu kulağına götürerek mesaj atan kişiyi arayabilmeye imkan veren Direkt Arama özelliği ve kullanıcıya aldığı cevapsız çağrılar ve mesajlar için uyarı veren Akıllı Uyarı özellikleri bulunuyor. 

 

 

Türkiye’deki herkes Avea’nın avantajlarından ve yeni teknolojilerinden yararlanabilsin diye çok çalıştıklarını belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk “Her zaman müşteri odaklı düşünüyor, onların ihtiyaçlarına göre farklı ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Yenilikçi ve özgürlükçü anlayışımızı cihaz kampanyalarımıza da taşıyoruz. Müşterilerimizi son teknolojilerle, doğru fiyatlar, sade ve net tekliflerle buluşturuyoruz” dedi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi