Galaxy S5'ten ilk haberler!

Galaxy S5'ten ilk haberler!
Galaxy S5 alüminyum kasayla mı gelecek?

Galaxy S4 daha yeni ortaya çıktı, ancak kulislerde cihazın bir sonraki sürümü olacağı tahmin edilen Galaxy S5 hakkında konuşulmaya başlandı bile.

 

Android Geeks'in "Samsung'taki kaynakları", Galaxy S5'in tamamen alüminyum kasayla geleceğini şimdiden "doğruladı". Bu iddialı, bir o kadar erken söylentiye çok fazla kulak asmamak yerinde olabilir. Hatırlarsanız Galaxy S4'ün de HTC One ve iPhone 5 gibi alüminyum bir gövdeye sahip olacağı iddia edilmiş, ancak bu iddialar doğru çıkmamıştı. Samsung, her zaman olduğu gibi amiral gemisini "polikarbonat" ile sarmalamış ve büyük bir başarı yakalamıştı.

 

Galaxy S5'in tasarımının yenileneceği, Samsung'un bir sonraki üst düzey cebinde "Design 3.0" olarak adlandırılan bir tasarıma yer vereceği de iddialar arasında. Yeni tasarımla Samsung, Galaxy S4'ün şu anki sökülebilir tasarımından ödün vererek tek parçalı bir tasarımı kabullenebilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi