Galaxy S4'de ne yok!

Galaxy S4'de ne yok!
Galaxy S3'de olup S4'de olmayan ne!

Samsung'un beğenilen Galaxy S serisinin yeni üyesi Galaxy S4, sadece siyah ve beyaz renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak. Serinin daha önceki modeli S3, siyah ve beyazın yanında mavi renk seçeneği de sunuyordu. Ancak telefonun piyasaya sürülmesiyle birlikte ciddi sorunlar baş göstermişti: bazı kullanıcılar, çok daha önceden ön sipariş vermelerine rağmen telefonlarını teslim alamamışlardı. Galaxy S3'de kullanılan mavi renk yeni bir karışım olduğundan dolayı üretim ve tedarikte sorunlarla karşılaşılmış, bazı durumlarda birkaç haftaya varan gecikmeler yaşanmıştı.

 

Galaxy S4'ün gördüğü ilginin farkında olan Samsung, geçen sene yaşanan sorunlarla tekrar karşılaşıp kullanıcıların beklentilerini boşa çıkarmak istemediğinde, mavi renk seçeneğinden şimdilik vazgeçtiklerini açıkladı. Ancak telefon sorunsuz bir şekilde piyasaya sürüldükten sonra mavi seçeneğin tekrar gündeme gelebileceğini de unutmamak gerek.

 

16 GB, 32 GB ve 64 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olacak olan Galaxy S4, 14 Mart'ta New York'ta yapılacak tanıtımın ardından piyasaya sürülecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi