Galaxy S4 Mart'ta geliyor!

Galaxy S4 Mart'ta geliyor!
Samsung, Galaxy modelinin dördüncü sürümünü Mart ayında piyasaya süreceği belirtildi.

Samsung, Mart-Nisan ayları arasında Galaxy S4 telefon modelini meraklılarıyla buluşturacağını açıkladı.

 

Teknoloji danışmanlık şirketi Jefferies’in analistlerinden Peter Misek şirketin yeni modeli için Apple’ı geride bırakacak bir tanıtım etkinliği planladığını söyledi.

 

Misek şirket içinden bilgi veren kaynaklarına göre Samsun yılsonuna kadar 100 milyon S4 modeli üretmeyi planlıyor.

 

Misek, “100 milyon S4 modelinin üretilmesini bekliyoruz. Samsung’un son modeli Galaxy S3’ü şu ana kadar 60 milyon adet sattığını tahmin ediyoruz. Güney Koreli şirket bu şekilde Apple müdavimlerine hitap edecek” dedi.

 

Galaxy S4’ün 4,8 inç ekranı, duyarlılığı artırılmış dokunmatik özelliği ve sekiz çekirdekli işlemcisi olması bekleniyor.

 

Apple ise satışların beklenenden az olması nedeniyle iPhone 5 için bayi siparişlerinin azaldığını açıkladı.

 

Apple’dan da bu yıl içinde 4,8 inç genişliğinde ekranı olan bir telefon üretmesi bekleniyor. Ancak ABD’li devin yeni model için yeni iOS işletim sistemini bekleyeceği ifade ediliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi