Galaxy S4 için kablosuz şarj!

Galaxy S4 için kablosuz şarj!
Galaxy S4'ün kablosuz şarj cihazı göründü!

Samsung'un en son amiral gemisi Galaxy S4, kutusundan kablosuz şarj özelliğiyle çıkmıyor. Ancak internete henüz sızan görüntüler, Galaxy S4'e kablo bağlamadan şarj etme özelliğini ekleyebileceğimizi gösteriyor.

 

Galaxy S4'ün resmi kablosuz şarj kiti, cihazınızın arka kapağı yerine geçen bir kapak ve kablosuz şarj istasyonundan oluşuyor. İstasyon, haliyle bir kablo yardımıyla elektrik prizine bağlanıyor. Sammobile'a göre 49.99 dolardan satılacak cihaz, Nisan ayının sonlarına doğru satışa sunulacak. Kablosuz şarj ünitesinin siyah ve beyaz olmak üzere en az iki renkte geleceği düşünülüyor.

 

Kablosuz şarj cihazının Galaxy S4'ün 2.600mAh kapasiteli pilini ne kadar sürede doldurabildiği de merak edilen konular arasında.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi