Galaxy S4, 6 farklı modelle geliyor!

Galaxy S4, 6 farklı modelle geliyor!
Galaxy S4, 14 Mart'ta yapılacak etkinlikte 6 farklı modeliyle karşımıza çıkacak.

Galaxy S4'ün 14 Mart'taki Samsung etkinliğinde tanıtılacağının açıklanmasının ardından, şimdi de S4'ün 6 farklı modelinin bulunacağı anlaşıldı.

 

SamMobile'ın raporuna göre Galaxy S4, siyah ve beyaz renklerde 16GB, 32GB ve 64GB'lık depolama seçenekleriyle piyasaya sürülecek. Galaxy S4'ün önceki Galaxy S'ler gibi microSD slotuna sahip olacağı da söyleniyor. Siteye göre Galaxy S4'ün 4G LTE ve 3G'yi destekleyen bir modeli de olacak. Cihazın LTE sürümünde 8 çekirdekli Exynos 5 Octa yerine Snapdragon 600'ün kullanılabileceği söyleniyor. Bunun nedeni, Qualcomm'un çipinin LTE'yi desteklemesi. Ancak Türkiye'de yaşayan kullanıcıları daha çok LTE olmayan sürüm ilgilendiriyor.

 

5 inç'lik Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olacağına inanılan Galaxy S4, 2GB RAM, 13 megapiksel kamera, Android 4.2 gibi özelliklerle gelebilir. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi