Galaxy S3'e yeni rakip!

Galaxy S3'e yeni rakip!
Özellikle Avrupa'da pek adı anılmayan dev şirket, yeni cebiyle Galaxy S3'e meydan okudu!

Sharp, yeni 5 inç'lik telefonuyla Galaxy S3'ü alt etmeyi umuyor SH930W, 5 inç'lik 1080p ekranının yanında dikkat çekici başka özelliklere de sahip.

 

 

Çift çekirdekli 1.5GHz işlemci ve 2GB RAM ile gelen cep, 8 megapiksellik bir arka yüz kamerasına ve 2 megapiksellik bir ön yüz kamerasına sahip. Telefonun ekran çerçevesi, piksel yoğunluğu ve ekran boyutu, yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi HTC One X ve Galaxy S3 ile karşılaştırılmış. Ekran çerçevesinin ince oluşunun gerçekten iyi bir şey olup olmadığı tartışılabilir, ancak diğer alanlarda Sharp'ın rakiplerini geçtiği gözleniyor.

 

 

Kutusundan Android Jelly Bean ile çıkan SH930W, HTC, Samsung ve LG gibi rakiplerine kafa tutmayı amaçlıyor. Bununla birlikte telefonun sadece Hong Kong ve Rusya'da kısıtlı olarak piyasaya sürülecek olması, en azından onun ciddi bir rakip olmasını engelleyecek gibi görünüyor.

 

 

Bununla birlikte Sharp, SH930W'nun başarılı olması halinde daha yeni ceplerle, daha geniş piyasalara açılmayı düşünebilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi