Galaxy S3'e sürpriz yenilik!

Galaxy S3'e sürpriz yenilik!
Galaxy S3 sahipleri, Galaxy Note 2'de bulunan bu özelliğe çok yakında kavuşabilir!

Galaxy Note 2'de bulunan çoklu pencere (multi window) işlevi, iki uygulamayı aynı anda ekranda görebilmenize ve kullanabilmenize izin veriyor. Bir söylentiye göre bu özellik, Galaxy S3 için de sunulabilir.

 

 

Note 2'deki çoklu pencere işlevi, Android'de normalde mümkün olmayan ekranı ikiye bölerek iki uygulamayı aynı anda kullanmaya izin veriyor. Sammobile web sitesinin iddiasına göre ise Samsung, bu işlevi Galaxy S3'e de getirecek. Siteye göre bu işlevi (ve bazı küçük geliştirmeleri) getirecek olan güncelleme, bu senenin sonlarına doğru sunulabilir.

 

 

4.8 inç'lik Galaxy S3, böyle bir özellikle şüphesiz daha da zengin bir hale gelebilir. Bakalım çoklu pencere işlevi ve belki de dahası, S3 sahipleri için gerçeğe dönüşecek mi?

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi