Galaxy S3'e pil dopingi!

Galaxy S3'e pil dopingi!
Samsung'dan, Galaxy S3'ün pil ömründen memnun olmayanlara çok özel bir çözüm geldi!

Galaxy S3'ünüzün pil ömrünü onu biraz kalınlaştırmak pahasına uzatmak istiyorsanız, Samsung'un 3.000mAh'lik resmi çözümüne hazırlanın.

 

 

Akıllı ceplerin kullandıkları teknolojilerden en geride kalanı, muhtemelen kullandıkları piller. Samsung ise normalde 2.100mAh gücünde bir pil ile gelen Galaxy S3 için şimdi 3.000mAh'lik bir pil sunmaya başlıyor. NFC çipini üzerinde bulunduran pil, cihazın içine sığabilmek için farklı bir arka kapak kullanıyor. Pilin yurtdışı fiyatı 64.99 dolar (yaklaşık 115 TL). Ülkemize geldiğinde fiyatı daha da artacak pilin pek de hesaplı olduğu söylenemez.

 

 

Pil ile sunulan kapağın aynı zamanda cebinizi darbelere karşı koruyacağı söyleniyor. Tüy gibi hafif S3'ünüzü birazcık ağırlaştıracak yüksek kapasiteli pilin, cihazın pil ömrüne kaç saat katkıda bulunduğuyla ilgili bir bilgi ise verilmiyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi