Galaxy S3'de ne değişti?

Galaxy S3'de ne değişti?
Galaxy S3'de yapılmış olan bu minik değişiklik, biraz daha para harcamanızı gerektirebilir...

Galaxy S III'ü Samsung'un eski MHL kablosuyla televizyonunuza bağlamaya çalıştığınızda sizi küçük bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz.
İngiltere'de bulunan mağaza Clove'a göre telefonun yeni bağlantı pinleri, Samsung'un önceki MHL adaptörleriyle uyumsuz. Samsung'un yeni microUSB bağlantısı, HDMI yoluyla 1080p çıktıyı destekliyor. Amazon'da 30-40 dolar karşılığında satılan kablonun 720p videolarda başarısız olduğu söyleniyor.
MHL, farklı şirketler tarafından üzerinde anlaşma sağlanan bir endüstri standardı. Ancak Samsung, yeni ürünlere yer verebilmek ve bazı geliştirmeler yapmak için pin sırasını değiştirmiş olabilir. Tabi, şirketin bunu daha fazla para kazanmak için yapmış olma olasılığı da var.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi