Galaxy S3 ve Note 2'ye kablosuz şarj!

Galaxy S3 ve Note 2'ye kablosuz şarj!
Eğer bir Galaxy S3 ya da Note 2 sahibiyseniz, kablosuz şarja sahip olmanız işte bu kadar kolay!

Samsung, Galaxy S4 gibi telefonları için kablosuz şarj işlevi sunacak. Hattı bazı Note 2 modellerinde, kablosuz şarj için gereken konnektörler zaten var. Ancak bu işlevden faydalanabilmeniz için ek bir kapak satın almanız gerekli.

 

Kablosuz şarj kapağının telefonu ağırlaştırdığını düşünen Monster Watts, piyasaya sürdüğü WiQiQi ile Galaxy S4, S3 ve Galaxy Note 2'nin tasarımında herhangi bir değişiklik yapmadan kablosuz şarj işlevini sunmayı amaçlıyor. Monster Watts'ın çözümü, cebinizin kapağının arkasına sığacak kadar küçük ve ince. 45 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Qi-tablanlı cihazlar büyük ilgi görüyor. Üstelik farklı markaların benzer ürünlerini bulma şansına da sahipsiniz...

 

Samsung'un Galaxy S4'e özel WiQiQi çözümü ise Haziran ayında ortaya çıkacak ve 88 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi