Galaxy S3 ve Note 2

Galaxy S3 ve Note 2
Samsung'un 2 amiral gemisi Galaxy S3 ve Note 2'den gelen haberler, Apple'ın moralini çok bozacak!

Samsung, akıllı ceplerinin boyutunu ne kadar büyütürse büyütsün, başarılı olmaya devam ediyor. Samsung'un ilk sürümünden de büyük ekranlı olan 5.5 inç'lik Galaxy Note 2'sinin, satışlarının daha yüksek olduğu ortaya çıktı.

 

Samsung'un basın bildirisinde Galaxy Note 2'nin 37 gün içinde 3 milyonluk satış rakamlarına ulaştığı söylendi. Koreli devin açıklamasına göre Galaxy Note 2, aynı dönemde ilk Galaxy Note'dan 3 kat daha fazla sattı.

 

 

Galaxy Note'un orijinal sürümü, 2011'in sonlarından 2012 Ağustos'una kadar 10 milyon birim satılmıştı. Ancak görünüşe bakılırsa Note 2, onun rekorunu kıracak.

 

 

Bu arada Samsung Polonya, teknoloji devinin amiral gemisi cebi Galaxy S3'ün satışlarının da 30 milyona ulaştığını söyledi. Böylelikle duyuruya göre Galaxy serisi yeni bir rekora ulaşmış oldu. Galaxy S, 2011'de 10 milyon satmış, S2 ise 20 milyon satış rakamına ulaşmıştı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi