Galaxy S3 satışları patladı!

Galaxy S3 satışları patladı!
Samsung'un bile bu kadarını beklemediği Galaxy S3 satışlarında patlama yaşandı.

Apple'ın Samsung'a karşı kazandığı patent davasının ardından Galaxy S3 satışlarında artış yaşandığı bildiriliyor. Bir araştırma şirketine göre Galaxy S3'ün stoğu bazı mağazlarda tükenmiş durumda.

 

Araştırma şirketi Global Equities Research'ün 16 perakandeci üzerinde yaptığı araştırmaya göre iki Costco mağazasındaki AT&T ve T-Mobile üzerinde çalışan Galaxy S3'ler tükenmiş bulunuyor. Rapora göre diğer bir mağazada ise tüm AT&T modelleri satılmış. Araştırmaya dahil edilen 3 Sprint mağazasından 2'sindeki Galaxy S3'lerin tükendiği söyleniyor.

 

Global Equities idari direktörü Trip Chowdhry, 3 Verizon mağazasında hala Galaxy S3 stoğu bulunduğunu söylüyor. Chowdhry'ye göre mağazalar, son bir aydır iPhone'dan daha çok Galaxy S3 satıyor.

 

Chowdhry, Galaxy S3'ün satışlarının artmasını tüketicilerin onu bir daha bulamama endişesine bağlıyor: "Samsung Galaxy S III çok iyi ve popüler bir telefon. Jürinin kararı dolayısıyla insanlar muhtemelen onu bir daha satın alamayacaklarını düşünüyorlar."

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi