Galaxy S2 Plus

Galaxy S2 Plus
Samsung'un merakla beklenen cebi Galaxy S2 Plus ortaya çıktı. Ama yanında bir sürpriz daha getirdi!

Orta seviye Galaxy seçeneklerini yorulmaksızın genişleten Samsung'un yeni Galaxy Grand Duos ve Galaxy S2 Plus cebin, Çin'in TENAA sertifikalama işlemi sırasında göründü.

 

 

Grand Duos 3G özelliklerine sahip olmadığından onunla ülkemizde tanışma ihtimalimiz düşük. Yine de cep, Galaxy S3'ü andıran tasarımıyla seriye yeni bir soluk kazandıracak gibi duruyor. Sızan bilgilere ve iddialara göre Grand Duos, 4.5 inç ekran (ancak sadece 800x400 çözünürlük), 1.2GHz çift çekirdekli işlemci ve S3'dekine benzer kameralara sahip olacak.

 

 

Galaxy S2 Plus ise 2011'in ilk yarısında tanıtılan Galaxy S2 i9100'e oldukça benziyor. Android 4.1.1 ile çalışan S2 Plus, iddiaya göre 4.3 WVGA ekrana (ancak qHD değil), çift çekirdekli 1GHz işlemciye, 8MP kameraya ve flaşa sahip.

 

Samsung'dan gelecek bilgiler, cepler hakkındaki bilgilerimizi daha da netleştirecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi