Galaxy S II sahipleri de Ice Cream kullanabilecek

Galaxy S II sahipleri de Ice Cream kullanabilecek
Samsung Galaxy S II telefonunuz varsa Ice Cream deneyimine hazırlanın.

Samsung Galaxy S II telefonlarınıza Ice Cream(Anroid 4.0) işletim sistemi yükleyebileceksiniz. TouchWiz ile uyumlu çalışabilecek bir Rom Samsung Mobile tarafından geliştirildi. Bu konuda bir kesim Ice Cream'i TouchWiz olmadan kullanmanın daha keyifli bir deneyim olacağını düşünse de S II sahipleri sevinebilir.

Galaxy Nexus şu an Ice Cream'i standart yazılım olarak sunan tek telefon ve sadece bir kaç ülkede satışta, ülkemize gelmesi muhtemel görünmüyor en iyi ihtimal ile bir kaç ay sürer. Bu durum da mevcut cihazlar arasında bu deneyimi yaşayabileceğiniz sadece Galaxy S II var.

Motorola ve Sony Ericsson'da konuya ilgili çalışma yapmaya başlamış. Ice Cream yükseltmesiyle ilgili bir yol haritası çizmiş durumdalar ancak belirtilen bir tarih yok.

Bir Galaxy S II sahibiyseniz lce Cream deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz. Yanlız yayınlanan Rom tam sürüm değil, geliştirilmeye açık sürümdür.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi