Galaxy Note'a büyük müjde!

Galaxy Note'a büyük müjde!
Galaxy Note 2 fırtına gibi eserken, Samsung, ilk Galaxy Note'u unutmadı.

Samsung'un dev cebi Galaxy Note'un ilk sürümüne sahip olanlar, bu sene bitmeden Android 4.1 güncellemesine kavuşabilirler.

 

 

Geçtiğimiz günlerde Samsung'dan sızan telefon yazılımı, Galaxy Note'un Galaxy Note 2'deki bazı özellikleri alabileceğini gösteriyor. Bu özellikler arasında Nature UX arayüzü, S Pen ile videoları ön izleyebilme, iki uygulamayı aynı anda görüntüleyebilme var. Sızan yazılımda geliştiricilerin yaptığı incelemeler, Samsung'un bu özellikleri Note'a getirmek üzere çalıştığını gösteriyor. Ancak Note 2'nin bu sevilen özelliklerin final sürümde yer alıp almayacağını bekleyip hep beraber göreceğiz.

 

 

Çift çekirdekli işlemciye, 5.3 inç 800x1280 çözünürlüklü ekrana sahip orijinal Galaxy Note, Ekim 2011'de piyasaya sürülmüş ve önemli satış rakamlarına ulaşarak beklenmedik bir başarı yakalamıştı. Note'un başarısını bugün henüz piyasaya sürülen Note 2 sürdürüyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi