Galaxy Note 3 nasıl olacak!

Galaxy Note 3 nasıl olacak!
Galaxy Note 3'ün ekranı 5.9 inç olabilir!

Samsung'un tablet ve cep melezi cihazı Galaxy Note 2, tam 5.5 inç'lik muazzam bir ekrana sahip. Dolayısıyla Note 2, selefi Note'dan daha büyük bir ekranla geliyor. Peki Samsung, Galaxy Note 3 için daha da büyük bir ekran düşünüyor olabilir mi?

 

Korea Times'ın raporuna göre Güney Kore'li teknoloji devi, ismi "Galaxy Note 3" olması muhtemel bir cihazda 5.9 inç'lik bir ekran kullanmayı düşünüyor. Ekran teknolojisi olarak AMOLED'i kullanacak olan Samsung'un henüz bükülebilir "YOUM" ekranı düşünmediği söyleniyor.

 

Note 3'ün daha güçlü bir işlemci, daha genşi bir hafıza ve depolama alanıyla gelmesi de muhtemel. Dört çekirdekli 1.6GHz dört çekirdekli Exynos işlemciye sahip Note 2, 1080p HD video kaydı, S-Pen kalem, Super AMOLED ekran gibi güçlü özelliklere sahip.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi