Galaxy Note 3 böyle olacak!

Galaxy Note 3 böyle olacak!
Galaxy Note 3, metal değil plastik olabilir!

Galaxy Note 3'ün metal bir kasayla gelebileceğine dair söylentilere rastlamıştık. Bunun yanında bazı kaynaklar, cihazın esnek OLED ekran teknolojisini kullanacağını söylüyordu.

 

Ancak SamMobile'ın kaynaklarından gelen son bilgilere göre Samsung, Galaxy Note 3'te de Galaxy S3 ve S4'te olduğu gibi polikarbonat kasaya yer vermeye devam edecek. Samsung'un metal kasadan vazgeçmesinin nedeninin, metal kasa talebini karşılayamayacak olması olduğu söyleniyor.

 

Galaxy Note 3'ün farklı bir tasarımla gelmeyecek olması bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratsa da, cihazın özellikleri etkileyiciliğini koruyor. 6 inç'lik AMOLED HD ekranla sunulması beklenen Note 3'ün sekiz çekirdekli işlemciyle gelmesi bekleniyor (dört çekirdekli 1.9GHz Cortex A15 ve dört çekirdekli 1.6GHz Cortex A7 işlemci).

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi