Galaxy Note 2'nin başarısı!

Galaxy Note 2'nin başarısı!
Samsung Galaxy Note 2, yüksek fiyatına rağmen yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Samsung'un cep ve tablet karışımı cihazı Galaxy Note 2, başarısını sürdürüyor. Bu kez ise Samsung'un açıklamasıyla cebin Güney Kore'de 1 milyondan fazla tüketicinin tercihi olduğu anlaşıldı.

 

Henüz geçen ay satışları 5 milyonu geçtiği Samsung tarafından açıklanan Galaxy Note 2, satışlarına bu hızla devam etmeyi başarması halinde, Eylül sonundaki çıkışından sadece 4-5 ay sonra 10 milyon satışa ulaşabilecek. Sadece Güney Kore'de 1 milyondan fazla kişiye satıldığı açıklanan Note 2'nin ülkede bir rakibi de var: LG'nin 5 inç'lik cebi Optimus VU'nun da benzer satış rakamlarına sahip olduğu iddia ediliyor.

 

Galaxy Note 2, 720p çözünürlüklü 5.5 inç'lik büyük ekranının yanında, 4 çekirdekli işlemcisi, S Pen kalemi, çoklu pencere özelliği, NFC gibi çekici işlevlere sahip.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi